تور مجازی

تور مجازی چیست؟

تور مجازی امکان بازدید مجازی از یک محیط واقعی را برای مخاطبان فراهم می آورد . تور مجازی ، شامل چند نما یا پانورامای ۳۶۰ درجه است که با ارتباط منطقی بین قسمت های مختلف ، امکان سفر بین آنها را ممکن می کند . مجموعه این قسمت ها جلوه ای از محیط کار شما را به نمایش عموم می گذارد.

تور مجازی مجموعه کاملی از تصاویر و اطلاعات مربوط به مجموعه شما خواهد بود که برای مخاطبین شما گردش غیر حضوری در مجموعه تان را ممکن می سازد . که این خدمات برای اولین بار توسط وبسایت مهدکودک.کام به صورت متمرکز و قابلیت نمایش آسان برای مهدکودک ها فراهم گردیده است.

 

تور مجازی


لزوم تورمجازی برای مهد کودک ها

قسمت اعظمی از نظر مثبت والدین برای ثبت نام کودک در مهد کودک یا پیش دبستانی شما را مشاهده ی امکانات، تجهیزات و محیط مناسب مجموعه شامل می شود. بنابراین برای جلب نظر والدین باید دنبال راه حلی باشید تا بتوانید هر چه بهتر این موارد را به نمایش بگذارید.

به جرات می توان گفت که تور مجازی موثرترین روش برای معرفی محیط ها و امکانات مهدکودک ها و مراکز پیش دبستانی می باشد.

نکات مثبت تورمجازی برای مهدها

  • با به نمایش گذاشتن کامل فضای بیرونی و درونی مهدکودک یا پیش دبستانی و جزئیات امکانات و تجهیزات به وسیله بازدید مجازی اطمینان را به والدین نسبت به مراکز آموزشی خود داده و در فضای سخت رقابت جلب مشتری را آسان تر کنید.
  • به وسیله تور مجازی می توانید با تهیه تصاویر ۳۶۰ درجه از همه فضاهای بیرونی و درونی مهدکودک یا مرکز پیش دبستانی خود، نسبت به نمایش این مکان ها به والدین اقدام نمایید.
  • همچنین نکته جالب توجه این قضیه این است که به دلیل مسائلی همچون وسعت مجموعه، مسائل بهداشتی و محیطی، آرامش کودکان، رعایت استانداردهای آموزش و غیره امکان حضور یافتن والدین در تمامی قسمت های مجموعه موجود نمی باشد.
  • از طرفی هم تور مجازی روشی تاثیر گذار در جذب مخاطب به سمت مراکز آموزشی است که تنها با یک بار هزینه اندک در امر تبلیغات، کار شما را بسیار آسان می کند.

مجموعه ما به عنوان یکی از مراکز با سابقه ی عکسبرداری و ساخت تور مجازی در ایران و در زمینه های آموزشی با بهره مندی از تجهیزات مدرن و پیشرفته و داشتن تخصص آماده است تا تور مجازی مهدکودک ها و مراکز پیش دبستانی را به حرفه ای ترین روش ممکن آماده سازد.

تاثیر تور مجازی در بازدید مجموعه شما

تور مجازی تاثیر بسیار زیادی در تبدیل بازدیدکنندگان از مجموعه شما به مشتریان را داراست. والدین معمولا علاقه دارند تا محیط مهدها و پیش دبستانی ها را به نحو احسن مشاهده نمایند و این موضوع باعث اعتماد سازی برای آن ها خواهد شد.

با تور مجازی ۳۶۰ درجه شما قادر خواهید بود میزان توجه والدین و بازدیدکنندگان را به مراکز آموزشی خود به صورت چشمگیری افزایش دهید که در نتیجه باعث درآمد زایی بیشتر شما خواهد شد.

همچنین اگر اطلاعات مربوط به کسب و کار شما دارای عکس و تور مجازی باشد به احتمال زیاد تمایل به مشاهده توسط مخاطبان را چند برابر خواهد کرد.

 

برای مشاهده مهدکودک های دارای تور مجازی اینجا کلیک نمایید.

بازدید کل : 825 - بازدید امروز : 1

×