خودم می توانم این کار را انجام دهم

وقتی به فرزندان خود اجازه می دهید غذای خود را تهیه یا مونتاژ کنند ، آنها احساس موفقیت می کنند و حتی ممکن است طعم غذاهای متنوع بیشتری را بدست آورند.

وقتی ساندویچ ها در فهرست هستند ، من اغلب مواد غیر مونتاژ شده را به کلاس می فرستم تا بچه ها خودشان درست کنند. ساخت ساندویچ های شخصی به کودکان فرصتی عملی برای استفاده و رشد مهارت های حرکتی خوب می دهد.

ترفندهایی برای غذا خوردن کودکان

با تماشای هزاران کودک خردسال در کلاس های خود در طول سال ها ، متوجه شده ام که کودکان وقتی خودشان وعده های غذایی خود را تهیه می کنند بهتر غذا می خورند. با کمی برنامه ریزی ، می توانید ایستگاه غذا را در خانه راه اندازی کنید و به تازه کار خود اجازه دهید تا ترجیحات غذایی خود را بیان کند و مهارت های ظهور را تمرین کند.

ایستگاه های غذایی سلف سرویس کودک

با بسیاری از غذاها می توان مواد مغذی را پوشانید که می توان آنها را در کاسه های کوچک یا ظروف جدا شده قرار داد.

در اینجا برخی از ایده های ایستگاه های غذایی آورده شده است:

  • ایستگاه سالاد به آنها اجازه دهید سبزیجات مورد علاقه خود را اضافه کنند: قارچ ، گوجه فرنگی ، تربچه و …
  • ایستگاه برگر گیاهی . مجموعه ای از چاشنی ها و مواد پر کننده را تهیه کنید
  • ایستگاه سیب زمینی پخته شده . بگذارید فیکسین هایی مانند سبزیجات ، پنیر کم چرب خرد شده ، خامه ترش ، چیلی اضافه کنند
  • ایستگاه پیتزا نان تخت یا کلوچه با مواد افزودنی مانند سبزیجات ، پنیر ، توفو ، مرغ یا گوشت های دیگر
  • ایستگاه غلات . بگذارید در زیر با غلات داغ ، غلات سرد یا ماست مخلوط شود: آجیل خرد شده ، کشمش ، یا میوه هایی مانند موز ، توت و هلو
  • بشقاب و ظروف بچه گانه

با استفاده از بشقاب ها و ظروف به اندازه کودک ، از موفقیت خود در کودک اطمینان حاصل کنید. تجهیزات ضد کودک به شما اطمینان می دهند و به حداقل رساندن خرابکاری کمک می کنند. فروشگاه رستوران محلی یا فروشگاه های متنوع شما مطمئناً مواد اضافی سرگرم کننده و مفیدی به موجودی آشپزخانه شما اضافه خواهد کرد.

پارچ های سایز پینت: ظرفی مناسب برای تهیه آب و شیر و درب دار ، باعث به حداقل رسیدن ظرف غذا می شود. پارچهای ریز فولاد ضد زنگ مانند “خرس های عسل” و بطری ها را برای شربت و سس ها کار می کنند.

قاشق ها: قاشق هایی را به اندازه ای کوچک انتخاب کنید که کودک بتواند غذا را به راحتی از کاسه ها به بشقاب ها منتقل کند ، اما به اندازه کافی بزرگ باشد که سرو یک قسمت خیلی طول نمی کشد. به طور کلی اندازه مناسب کمی بزرگتر از یک قاشق سوپ است.

انبر کوچک: وسیله ای ایده آل برای برداشتن سبزیجات و پنیرهای خرد شده.

چاقو: چاقوهای کره برای پخش بهتر از چاقوهای میز کار می کنند.

کودک خود را در پخت و پز یا جمع آوری غذا مشارکت دهید

حتی کودکان کم سن و سال نیز می توانند بوریتوهای خود را بغلتانند و ساندویچ های خود را درست کنند. از ترک خوردن تخم مرغ گرفته تا شستن کاهو ، کودکان می توانند از طرق مختلف در تهیه وعده های غذایی شرکت کنند. همیشه بر کودک خود نظارت کنید و حتماً قوانین ایمنی لازم را در آشپزخانه خود تنظیم و اجرا کنید. ارائه کامل را فراموش کرده و به فرزندان خود اجازه دهید از فرصت های شگفت انگیز یادگیری لذت ببرند و از سهم خود احساس خوبی داشته باشند. در عرض چند سال ، کودک شما ممکن است به یک آشپز سوس کاملاً آموزش دیده تبدیل شود!

بازدید کل : 624 - بازدید امروز : 1