مجموعه روان‌شناسی همپای کودک

نام مجموعه : مجموعه روان‌شناسی همپای کودک

نام مدیریت : بهناز غفاری

آدرس : تهران، میدان پونک، خیابان همیلا، خیابان اورک، خیابان دوم، پلاک 9

تلفن :02146013879 - 02146046588

موبایل : 09129377801

وب سایت : http://hampayekoodak.ir

مجموعه روان‌شناسی همپای کودک

ارتقا بهزیستی و سلامت روان کودک و خانواده، هدف و قلب تپنده‌ی مجموعه‌ی همپای کودک است. از این رو با طراحی و برگزاری دوره های تخصصی کودک و والدین، اقدام به آموزش و مهارت افزایی کودکان با توجّه به دوره‌ی تحولی آن ها نموده‌ایم. آموزش ها در قالب کلاس های ۶ الی ۸ نفره و با نظارت و تسهیل‌گری روانشناسان کودک برگزار میشود.

کلیّه‌ی فعالیت ها به صورت بازی گونه طراحی شده تا انگیزه‌ی یادگیری در کودکان تقویت شود. علاوه بر این دانش افزایی و آموزش موازی والدین ویژگی تمام دوره های آموزشی همپای کودک است.

شادکامی کودک در گرو سلامت خانواده است، از این رو امکان برقراری جلسات مشاوره کودک و خانواده با روان شناسان مجموعه نیز فراهم شده است.

همکاران ما در مجموعه دارای مهارت و تخصص در حوزه‌ی روان‌شناسی کودک هستند و کودکان با توجّه به محتوای دوره های آموزشی در حوزه های رفتاری و یادگیری ارزیابی شده و برنامه‌ای دقیق برای آنان تدوین می گردد.

همچنین ابزار ها و کاربرگ های آموزشی توسط تیم همپای کودک طراحی شده و در کلاس های آموزشی از ابزار اختصاصی جهت آموزش کودکان استفاده خواهد شد.

 

دوره های آموزشی همپای کودک:

 • دقت و تمرکز:
  تقویت توجّه و تمرکز به وسیله‌ی بازی های آموزشی در حوزه‌ی تمییز و حافظه‌ی دیداری، تمییز و حافظه‌ی شنیداری، استدلال، مهارت های حرکتی درشت و ظریف و . . .
 • مهارت های زندگی:
  آموزش مهارت های پیش‌بینی کننده‌ی بهزیستی کودکان شامل: مهارت های اجتماعی و ارتباطی، کنترل خشم، حلّ مسئله، ابراز احساسات و همدلی، خودآگاهی، همکاری و تعامل گروهی
 • مهارت افزایی کودکان ۲ تا ۳ سال (مادر و کودک):
  ارتقاء توانمندی های شناختی، اجتماعی و هیجانی کودکان ۲ تا ۳ سال از طریق بازی های تعاملی به همراه والدین. آموزش اصول فرزندپرروی به صورت موازی و پاسخگویی به سؤالات و دغدغه های والدین.
 • هوش حرکتی:
  تقویت مهارت های حرکتی درشت و ظریف، تقویت تعادل و هماهنگی بین چشم و دست، علاقه‌مند سازی کودکان به فعالیت های ورزشی از طریق بازی
 • بازی و ریاضی:
  آشنایی با مفاهیم پایه‌ی ریاضی مانند مفهوم اعداد، نسبت و تناسب، جهت و موقعیت و . . . از طریق بازی
 • بازی و زبان:
  آموزش تعامل به زبان انگلیسی و آشنایی با اعداد، حروف، اشکال و سایر مقوله های کلّی به زبان انگلسی تحت نظر مدرّس تخصصی کودک

امکانات:

 1. شیوه ی آموزش فعال و مشارکتی
 2. ابزار تخصصی آموزشی
 3. همکاران متخصص در حوزه روانشناسی کودک
 4. برگزاری و تفسیر آزمون های روان شناختی با صلاحدید متخصصین
 5. جلسات پرسش و پاسخ
 6. جلسات آموزش والدین و فرزندپروری
 7. ارزیابی رفتاری کودکان
 8. مجهز به دوربین مدار بسته و تمامی تجهیزات ایمنی

کلاس های تخصصی:

 1. مادر و کودک (مهارت افزایی کودکان ۲ تا ۳ سال)
 2. مهارت های زندگی
 3. دقت و تمرکز
 4. بازی و تمرکز
 5. هوش حرکتی
 6. هنردرمانی
 7. بازی و ریاضی

بازدید کل : 2,756 - بازدید امروز : 1

مجموعه روان‌شناسی همپای کودک بر روی نقشه