مهدکودک دادمان

مهدکودک دادمان

مهدکودک دادمان

مهدکودک دادمان

مهدکودک دادمان به عنوان یکی از بهترین مهد کودک های سه ستاره شهرک غرب و شمال تهران یک مجموعه “بازی محور” منحصر به فرد است. از آن جایی که ما معتقدیم که “بازی زندگی کودک نیست، بلکه تمام زندگی کودک بازی است.” بنابراین مناسب ترین و قدرتمندترین عامل برای رشد کودک بازی می باشد تا بتواند با گروه های همسالان و بزرگسالان رابطه برقرار کند. و تجربیات را پردازش کرده و مهارت های فردی و اجتماعی لازم را بیاموزد. بازی نه تنها یک عامل محوری بلکه عنصری حیاتی برای دوران رشد در کودکان می باشد. بازی می تواند احساسی از قدرت و کنترل را به کودک بدهد که ناشی از حل مشکلات و مهارت یافتن در تجربیات، ایده ها و موضوعات جدید است.

مهدکودک دادمان محیطی عینی، واقعی و به دور از هر گونه فشار و استرس را برای کودکان عزیزمان فراهم می آورد تا لذت و شادی ناب را تجربه کنند. ذهن کودک وقتی به خوبی تحول می یابد که فعال باشد. کودک فقط چیزهایی را خوب فرا می گیرد که از راه مشاهده، تعمق، تجربه و فعالیت شخصی آموخته باشد. مهدکودک دادمان معتقد است که افزایش توانایی برای آموزش در دوران کودکی ارجح تر از افزایش دانایی است.

بدین ترتیب، مهدکودک دادمان “یادگیری از طریق بازی و به صورت غیر مستقیم” را از مزیت های رقابتی خود بر می شمارد. تا از این طریق به ارتقاء سلامت روان و جسم، افزایش توانمندی های هوشی، شناختی، رفتاری و پی ریزی زیر بناهای شخصیتی و اجتماعی کودکان عزیزمان نائل گردد.

بازدید کل : 1,759 - بازدید امروز : 9

مشخصات

نام مجموعه : مهدکودک دادمان

نام مدیریت : دکتر ایزد نیا

آدرس : تهران -شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان حسن سیف، خیابان 24، پلاک 15

تلفن :021-88576100-4

وب سایت : http://dadmankindergarten.ir/

امکانات

روش آموزش مونته سوری
اردوهای تفریحی سرگرمی
آشپزخانه اختصاصی
برگزاری مراسم و جشن ها
کارگاه مادر و کودک
سرویس رفت وآمد
دوربین مداربسته
سالن بازی
زمین شنی
محوطه چمن
پرسنل تحصیل کرده
نگهداری نوزاد
مهد ساعتی
دارای روانشناس کودک
استخر
اتاق کامپیوتر

کلاس های تخصصی

ریاضی
موسیقی
سفالگری
نقاشی
کاردستی
قرآن
شنا
شعر
ورزش

زبان های تخصصی

انگلیسی
فرانسوی
آلمانی
آذری

گالری تصاویر

کاربر گرامی ، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد و امکانات این مجموعه سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید.

×