مهدکودک روناس

مهدکودک روناس

مهدکودک روناس

[تعداد: 6    میانگین: 2.8/5]

با بیش از دوازده سال سابقه و رتبه برتر آموزشی در پذیرش کودکان صفر تا شش سال
مهدکودک روناس واقع در شهرک منظریه کرج با بیش از دوازده سال سابقه در آموزش کلاسهای و کارگاههای آموزشی با هدف ارتقاع سطح کیفی و رشد و تکامل روانی فعالیت دارد. با مدیریت مجرب و دانشجوی دکتری روانشناسی، تلاش بر این دارد کودکان را در شادترین و بهترین فضا آموزش داده و بستری امن و به دور از دغدغه های جامعه پرورش دهد.

لذا کارگاههای پرورش گل و گیاه، کارگاه مجسمه سازی، کارگاه پروژه زمین، کارگاه مهارتهای اجتماعی، کارگاه بسیار جذاب مونته سوری، کارگاه آموزهای دینی و تفکر خلاق را برای کلیه کودکان ارائه مینماید. کنترل مجموعه از طریق دوربین مدار بسته، سرویس ایاب و ذهاب با سابقه همکاری ۸ ساله ،فضای شن بازی، صبحانه، برگزاری جشن ها و اردوهای تفریحی و علمی در سطح شهر و استان جز مواردی است که در مهدکودک روناس هر ساله در نظر گرفته میشود.

کلاس رباتیک پیشرفته،کلاس موسیقی بلز و ارف، کلاس زبان انگلیسی تخصصی و کلاس ژیمناستیک و نقاشی جز کلاسهای روتین در روناس به صورت چهار فصل ارائه میگردد. سخنرانی دکتران و روانشناسان مجرب به صورت فصلی برای حل معضلات در کودکان از دیگر خدمات ارائه شده توسط مهدکودک روناس می باشد.

بازدید کل : 644 - بازدید امروز : 1

مشخصات

نام مجموعه : مهدکودک روناس

آدرس : کرج-شهرک منظریه ابتدای بلوار مصلی یا (بلوار شهرداری منطقه ۱۰). جنب آموزشگاه رانندگی منظریه

تلفن :02636617349

امکانات

روش آموزش مونته سوری
اردوهای تفریحی سرگرمی
آشپزخانه اختصاصی
برگزاری مراسم و جشن ها
کارگاه مادر و کودک
سرویس رفت وآمد
دوربین مداربسته
سالن بازی
زمین شنی
محوطه چمن
پرسنل تحصیل کرده
نگهداری نوزاد
مهد ساعتی
دارای روانشناس کودک
استخر
اتاق کامپیوتر

کلاس های تخصصی

ریاضی
موسیقی
سفالگری
نقاشی
کاردستی
قرآن
شنا
شعر
ورزش

زبان های تخصصی

انگلیسی
فرانسوی
آلمانی
آذری

کاربر گرامی ، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد و امکانات این مجموعه سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید.

×