مهد کودک هم صدا

مهد کودک هم صدا

مهد کودک هم صدا

مهدکودک و پیش دبستانی هم صدا

مهد کودک هم صدا در سال۱۳۹۷ با هدف افزایش توانمندی کودکان و تقویت هوش آنها توسط کادر دانش آموخته رشته های مرتبط با آموزش کودکان و بهترین مربیان کودک در خیابان شریعتی تهران تاسیس شده است و یکی از بهترین مهدکودک های شمال تهران می باشد.
مهدکودک هم صدا علاوه بر اینکه تلاش و کوشش خود را در جهت استعداد یابی کودکان قرار داده است، مهم ترین هدف و شعار خود را «شادی حق کودکان است» برگزیده است
افزایش قدرت تکلم کودکان، افزایش دانش آنها، استعدادیابی، پرورش و به کارگیری توانمندی‌ها در کودکان، افزایش هوش و خلاقیت با استفاده از روش‌های بازی های فکری، نمایش، قصه گویی، نقاشی و …، تقویت اعتماد به نفس و تمرکز، به کارگیری خلاقیت کودکان، بررسی اختلالات رفتاری کودکان و رفع آنها، افزایش روابط اجتماعی، آموزش همراه با بازی و ایجاد محیطی با نشاط و برگزاری اردوهای علمی جهت پرورش خلاقیت کودکان همراه با بازی های هوشی، فکرى و هیجانی و شناخت محیط و … از جمله خدماتی هستند که در مهدکودک هم صدا ارائه می‌شوند.

چرا مهدکودک هم صدا؟

کادر مهد کودک هم صدا ، ایجاد فضای صمیمی و هدفمند برای کودکان شما را از وظایف اصلی و بدیهی خویش می دانند زیرا معتقدند تاثیرپذیری کودکان در مهدکودک بسیار بیشتر از تاثیرپذیری آنان در خانواده است.

آموزش در مجموعه هم صدا بر اساس بازی ، موسیقی و فعالیت گروهی کودکان است که روحیه مسئولیت پذیری و کار جمعی را از سنین پایین در کودک نهادینه می کند.

علاوه بر آموزش کودکان در مجموعه هم صدا ،خدمات جانبی مانند: کارگاه های آموزشی ویژه والدین کودکان ، حضور روان شناس کودک جهت مشاوره والدین ، حضور پزشک متخصص کودک جهت ویزیت ماهیانه به صورت رایگان انجام می پذیرد.

در صورتیکه به دنبال مهدکودک در شریعتی و یا خیابان میرداماد هستید، مهدکودک هم صدا را پیشنهاد می کنیم

بازدید کل : 1,841 - بازدید امروز : 4

مشخصات

نام مجموعه : مهد کودک هم صدا

نام مدیریت : خانم عسکری

آدرس : شریعتی-پایین تر از میرداماد(شمال به جنوب) روبروی بیمارستان مفید کوچه بهشت‌آسا پلاک 1

تلفن :02122848125

موبایل : 09124211626

وب سایت : http://hamsedakids.com

امکانات

روش آموزش مونته سوری
اردوهای تفریحی سرگرمی
آشپزخانه اختصاصی
برگزاری مراسم و جشن ها
کارگاه مادر و کودک
سرویس رفت وآمد
دوربین مداربسته
سالن بازی
زمین شنی
محوطه چمن
پرسنل تحصیل کرده
نگهداری نوزاد
مهد ساعتی
دارای روانشناس کودک
استخر
اتاق کامپیوتر

کلاس های تخصصی

ریاضی
موسیقی
سفالگری
نقاشی
کاردستی
قرآن
شنا
شعر
ورزش

زبان های تخصصی

انگلیسی
فرانسوی
آلمانی
آذری

کاربر گرامی ، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد و امکانات این مجموعه سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید.

×