موسسه شادمانی کافه کودک آرامش

نام مجموعه : موسسه شادمانی کافه کودک آرامش

نام مدیریت : محدثه موسوی

آدرس : لاهیجان، بلوار مطهری، مطهری۵، پلاک۱۲

تلفن :۰۱۳۴۲۲۲۰۷۸۰

موبایل : ۰۹۱۵۳۲۰۶۰۷۸

وب سایت : Www.cafekoodakaramesh.ir

موسسه شادمانی کافه کودک آرامش

در موسسه شادمانی کافه کودک آرامش برای گروه سنی مختلف کارگاههایی بازی محور برگزار می گردد. کارگاه های مسی پلی، بازی های ریتمیک، اوریگامی، خلاقیت، تقویت هوش، پرورش هوش هیجانی، تئاتر، بازی های ورزشی، بازی های تخلیه هیجانی، زبان انگلیسی و قصه گویی از جمله کارگاههایی ست که طبق برنامه مشخص در موسسه برای گروه سنی های متفاوت برگزار می شود.
برای سنین ۲-۵ سال برنامه کارگاه در نوبت صبح به صورت مهد کودک برقرار است و در نوبت عصر به صورت ساعتی بچه ها در کارگاهها شرکت می کنند.
بچه ها همه باهم در یک فضا بدون محدودیت فضایی فعالیتها را انجام می دهند. به دو دلیل اساسی گروه سنی هر کارگاه منفرد نبوده و دامنه ای را دربرمیگیرد؛ کودکان در خلال بازی ها و فعالیتها متنوع می آموزند چطور با بچه های کوچکتر و بزرگتر خود تعامل مناسب داشته باشند، بعلاوه طبق نظریه ی آلبرت بندورا بچه ها از یکدیگر می آموزند و آنچه را مشاهده کنند عملی می سازند، پس در مهد آرامش این امکان یادگیری اجتماعی و تجربه همزیستی اجتماعی را فراهم اورده ایم.
تمرکز کاری موسسه ارامش بر بازی است و مطابق رویکرد تحولی و رشدی کودکان (DAP) برنامه ریزی ها انجام می پذیرد.
عمل مناسب تحولی به معنای این است که روش آموزش به کودکان با توجه به سن، تجربه و علایق تک‌تک آنها در یک دامنه سنی خاص تغییر کند یا با آنها سازگار باشد. روش مناسب تحولی آموزشی متناسب با توانایی‌ها و علایق و ضعف ها و قوت‌های تک‌تک کودکان است.
همکارای موسسه آرامش، دارای تحصیلات مرتبط با حوزه کودکان هستند و همگی با رویکرد اصلی پرورشی کودکان در موسسه آشنا هستند. ملاک اساسی موسسه آرامش برای شروع همکاری با هر مربی و همکاری، علاقمندی به کار با کودکان، آشنایی به فرایند رشدی کودک و آگاهی به شیوه صحیح برخورد و تعامل با هر کودک است.
هر فصل دوره ای آموزشی جهت ارتقای توانایی های کادر موسسه برگزار می شود.
در کنار کارگاه های بازی کودکان و کارگاههای ارتقای توانمندی مربیان، کارگاه های آموزشی ویژه والدین با موضوعات گوناگون از جمله سواد رسانه ای، تربیت جنسی، فرزندپروری و … نیز برگزار می شود.

بازدید کل : 2,414 - بازدید امروز : 1

موسسه شادمانی کافه کودک آرامش بر روی نقشه