کلیدهای مهد کودک: آیا فرزند شما آماده است؟

با حمایت از رشد در ۴ زمینه اصلی ، به کودک خود کمک کنید تا برای مهد کودک آماده شود.

برای مهد کودک آماده می شوید؟ یک زمان هیجان انگیز است! چه کودک شما عصبی باشد ، چه هیجان زده و چه ترکیبی از هر دو ، چند کار وجود دارد که شما به عنوان والدین و مراقبان می توانید کودک خود را برای چالش تحصیلی کلاس مهد کودک آماده کنید.

کلاس جدید مهد کودک

از زمانی که من و شما در مهد کودک بودیم زمان تغییر کرده است! دیگر وقت داستان نیست ، چند حرف به صدا در می آید و سپس وقت رفتن به خانه است. باید بدونم من مربی مهد کودک و مادر دو بچه در سن مدرسه هستم.

طی چند سال گذشته ، من متوجه شده ام که کودکستان در حال تبدیل شدن به کلاس اول جدید است. استانداردها تغییر می کنند ، شدت تحصیلی در حال افزایش است و گاهی والدین از فشار فزاینده ای که کودکان در چنین سنین پایین با آن مواجه هستند شوکه می شوند.

در ایالت واشنگتن ، کودکان مهد کودک ورودی از نظر اجتماعی-عاطفی ، جسمی ، زبانی ، شناختی ، سواد ، ریاضیات ، علوم و فنون ، مطالعات اجتماعی ، هنرها و مهارت های تحصیل زبان انگلیسی ارزیابی می شوند. وای!

فقط سه چهارم دانش آموزان سطح آمادگی مناسبی را در مهارت های اجتماعی – عاطفی و شناختی و در ریاضیات فقط نیمی از آنها نشان می دهند.

آمادگی چگونه است؟

ناگفته نماند که همه والدین امیدوارند بچه هایشان آماده باشند ، اما این واقعاً به چه معناست؟ بیایید به عنوان مثال سواد را بررسی کنیم. دانشجویان ورودی باید بتوانند:

قافیه ، ضبط و واحدهای کوچکتر صدا را مورد توجه قرار دهید و آنها را از هم تفکیک کنید
نامه ها را شناسایی و نامگذاری کنید و از دانش صدا و صدا استفاده کنید
به طور مناسب کتابها را اداره کنید و مفاهیم چاپ را نشان دهید
در هنگام خواندن با صدای بلند و گفتگوی کتاب تعامل داشته باشید
از مهارت های خواندن فوری استفاده کنید
داستان ها را بازگو کنید
نام آنها را بنویسید
بنویسید تا معنا را منتقل کنید

کلیدهای مهد کودک: آیا فرزند شما آماده است؟

داشتن این مهارت ها حتی قبل از شروع مهد کودک به معلمان اجازه می دهد تا مهارت های دشوارتر را در طول سال مهد کودک متمرکز کنند. استانداردهای هسته مشترک در ۴۵ ایالت به تصویب رسیده است. هسته مشترک مجموعه ای از استانداردها برای پایه های K-12 است که دانش آموزان را برای دانشگاه یا شغل آماده می کند.

به عنوان مثال ، در نوشتن ، مطابق با هسته مشترک ، یک دانش آموز مهد کودک باید بتواند با استفاده از ترکیبی از طراحی ، دیکته و نوشتن ، یک واقعه یا چند واقعه پیوند خورده را روایت کند ، از وقایع به ترتیب وقوع آنها بگوید ، و نسبت به آنچه اتفاق افتاده واکنش نشان دهد. در خواندن ، دانش آموزان متن های خواننده فوری را با هدف و درک می خوانند. این یک جهش بزرگ از روزهای خوب بازی ، استراحت ، یادگیری چند حرف و یک میان وعده است!

کلیدهای آمادگی مهد کودک

دانستن اینکه مهد کودک از نظر تحصیلی بیش از گذشته چالش برانگیز است ، اولین قدم برای کمک به کودک در آماده سازی است. وقتی بچه های خودم وارد مدرسه می شدند ، اول ذهنم این بود که بچه هایم قبل از مهد کودک نامه ها و نامه های خود را بدانند. مناطق دیگر گاهی اوقات می تواند یک رمز و راز باشد. والدین چه کار دیگری می توانند برای حمایت از رشد کودک و سطح آمادگی کودکستان انجام دهند؟ آمادگی کودکستان لازم نیست شبیه کودکی باشد که با یک کتاب کار نشسته و حروف و اعداد را تمرین می کند.

چهار زمینه اصلی وجود دارد که والدین می توانند برای حمایت از رشد کودک خود روی آنها تمرکز کنند ، و قسمت جالب آن این است که آنها واقعاً سرگرم کننده هستند!

واژگان و توسعه زبان شفاهی
توجه به جزئیات حسی و بصری
کنترل موتور کوچک
مهارت های اجتماعی-احساسی

بازدید کل : 630 - بازدید امروز : 1