مهد کودک های تهران

لیست مهد کودک های شهر تهران

در انتخاب مهد کودک خوب دقت کنید.

سایت مهد کودک.کام لیست بسیاری از مهد کودک ها و پیش دبستانی های شهر تهران را برای شما فراهم کرده است. از طریق این سایت می توانید بر اساس معیار ها و موقعیت مکانی خود، بهترین مهد کودک را انتخاب نمایید. خواهشمند است در صورتیکه از یک مهد کودک استفاده کرده اید، نظر خود را برای سایر پدر مادرها درج کنید.

درج بنر مرکز آموزشی شما در این مکان ماهیانه فقط۵۰۰ هزار تومان
جهت رزرو بنر با شماره ۰۹۱۲۴۵۴۴۱۲۸ بر روی تلگرام پیام دهید

کودکان بین ۲ تا ۶ سال زمان زیادی را در مقایسه با کودکان نوپا دور از خانه و والدین سپری میکنند. و در حال حاضر بیش از ۶۰درصد مادران شاغل هستند و چاره ای جز این ندارند که فرزندان خود را به مهد کودک بسپارند.

مهدهایی که با هدف آموزش و نگهداری از کودکان شکل گرفته اند، نقش بسزایی در تربیت کودک دارند. وظیفه یک مهد کودک خوب این نیست که از کودکان در غیاب والدین از آنها مراقبت کنند. بلکه باید مانند یک کودکستان کارآمد، تجربیات آموزش و با کیفیت عالی برای کودکان فراهم کند.

عوامل مهمی در تعیین کیفیت یک مهد کودک موثر است. کمیت مهد کودک (تعداد کودک در یک مکان واحد)، نسبت مراقب به کودک، آمادگی تحصیلی مراقب، تعهد شخص مراقب به یادگیری و مراقبت از کودکان جزو ویژگی های یک مهد کودک خوب و مناسب محسوب می شود.

بنابراین پدر و مادر های عزیز! لازم است تا در هنگام انتخاب محیط آموزشی برای کودکان حتی در حد نگهداری آنها دقت کافی را داشته باشید چرا که محیط همسالان فضایی جذاب و با نفوذ برای آموزش غیر مستقیم مفاهیم به کودکان و رشد اجتماعی آنهاست و عدم مناسب بودن این محیط ها به دلائلی مثل عدم صلاحیت اخلاقی و علمی مربی، عدم شاد بودن محیط ، و… می تواند تاثیراتی عمیق را در کودکان داشته باشد.

مهد کودک های شهر تهران